Ev yapımı hamileler için çatlak önleyici kür tarifi çatlakları önlemek için hamile kadının karnına masaj için kullanılabilecek en etkili kürlerden biridir. Masaj yüzyıllar boyunca dünyada tedavi amaçlı uygulanmıştır. Masaj, kişiyi rahatlatır ve özellikle hamile kadınlar için çok önemlidir. İkinci ve üçüncü trimesterde bebek büyümeye başladığından, hamile kadının karnında gerilme olup, bu da kaşınmaya sebebiyet verebilir.Hamileler için çatlak önleyici doğal krem tarifimiz cildi esnekleştirerek, kaşınmayı kontrol altına alır. 
Bu kürü yapmak için,
 sızma zeytin yağı 
badem yağını eşit oranda birleştirin ve içine E vitamini kapsülü katın.
 Kürü güzelce karıştırın.
Kulllanmadan önce ısıtıp, ılıktan biraz sıcak olacak şekilde karnınıza uygulayın.İlk üç aydan itibaren bu yağı uygularsanız, çatlak oluşumunu önlemede epey başarılı olursunuz

Yazar Cansu Bozkurt

Menopoz, İnfertilite (Kısırlık), Gebelik ve takibi, Riskli gebeliklerin tespiti, Doğum, Cinsel yolla bulaşan hastalıklar,Cinsel problemler (Vajinismus), Genital Estetik, Vaginoplasti (Vagina daraltma), Labioplasti (İç dudakların düzeltilmesi), Kızlık Zarı, Adet Düzensizlikleri, Kürtaj, Jinekolojik hastalıklar, Kanserler ve Tüp Bebek konusunda hizmet veren Op.Dr.Cansu Bozkurt şu an kendi özel muayenehanesinde görev yapmaktadır.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum yap